şey de gördük MP3 player'lar de falan gördük da hani kibrit kutusu kadar ekranlarda ama ilk kez onunla o ekranda renkli olabildiğini gördük neydi neydi Türkiye'ye gelmiş değil herhalde o öyle de orada görmeyi o zamanlar biz diye bir şeyden bahsedilir de asıl işte sert olacak televizyonlar falan süper ol yok bilmiyorum ne oldu o Teknoloji bu örnekleri verir ki hep kanal logoları ndan bahsediyor şimdi seni olmuş 2019'da ishal çağdayız acaba o logolar yok mu olsalar Ya da ben onu kapatabilir sen mi acaba yok Adam imzasını atmak zorunda yani o bence geri değişebilir dönemi sonra da şimdi zaten böyle de ekranlarda falan görüntüyü 3 piksel kaydırma falan giderken de içinde şeyler var hep o birebir aynı yere denk gelmesin seksenlerde yansın diye sen fark etmiyorsun o tür şeyler var zaten Ne bileyim belki Hani kuyu değiştirebilir bilemiyorum ya da şu olabilir Şimdi senin dediğin daha da şık ya da olası çözüm hep kalmasın da arada sırada bir şeydi olsunlar veya Kaybolsun Arada sırada

gelsin falan Bilemiyorum ki Belki yasa zorunlu bilemiyoruz tabii o bambaşka bir dünya ya sonuçta bir düzgün bir ekran teknolojisi neye ihtiyacımız var işte ışığı yansıtıyor kaydırıyor şey yok sektiriyor falan şey bir teknoloji değil öyle geleceği uzanacağım ız bir teknolojidir her telefonda tercihini ekranı istiyorum çünkü Ya şimdi işte OLED ekranlı telefonlar da o teknoloji var rahatlıkla pili de öldürmeden kullanılabiliyor ben onu istiyorum hani benim aradığım bir özellik zaten bu devirden sonra Murat herhalde şeyde olmaz artık çok düşük ekonomik telefonlar dışında LCD ekranlı normal siyah ekranda telefon herhalde olmaz bak komple bırakıyorum diyor zaten herkese akıllı takip et takip ettiği için burada şey sorun olabilir tedarik değil mi Çünkü herkes Samsung kendi üretiyor kendi kullanıyor işte Okula da veriyormuş şartlar ama şartta bütün dünyayı karşılayacak bir firma değil Bir de moralin görüntü kalitesi dışında sağladı pil tüketimine katkısı var Çünkü sadece şey olan

pikseller Yanıyor Işık verecek olan piksel çalışıyor bunu kapanıyor iyi bir şey ama şu kusurları giderilip de mükemmel Hale Bütün dünya bir oh diyecek bu eğlen bükülen kılanlarda o yüzden yani şu an için en kabul görecek Teknoloji şimdi bu haberler bir Benim biraz devam et hem Facebook hem Google kullanıcıların takip eden yazılımlar kullanıyorum şimdi buraya kadar yeni bir şey yok gibi gözüken sonra şu Normalde bu mesela Apple şirketler kendi içinde kullanabilir ve uygulama yapabilsin diye bir sertifika veriyor enterprise kullanılır Teknosa içinde çalışan bir uygulama yapabiliyorum ama o uygulamayı Apple Store koyamıyorum çünkü onun için değil o bu izinleri kötüye kullanmış Facebook ve daha sonra Google'da ve insanları Hatta şey Facebook şeye kadar gitmiş para vermiş demiş ben bu uygulamayı kullanın Ben sizin telefon kullanım alışkanlıklarınızı diyeceğim ama bu şey değil ki bunu yapan Apple çalışanları Facebook'tan ve sertifikalar yenilenmiş Ama bu uygulamayı

Facebook Android platformunda sürdürüyor mu yine bu bilgi toplama Google'da aynı şey yapmış ondan da Apple Apple fark etmiş vaziyeti anlaşmamız dışında kullanıyorsunuz böyle olmaz son kullanıcıya gitmemesi gerekiyordu onlarda Ban yemişler sonra onda toparlamış var Onlar da çekmiş geri çekmiş böyle çözülmüş mesele ama sonuç itibarıyla gerekli Bu firmalar bilgi toplamak için hani insanlara öpüşüp hepsi barışmış yine Mağdur olan kişi ben şöyle özetliyor olan yine kullanıcılar bu büyüklerde yine birbiriyle bir ulaşmışlar Kim daha çok çalacak veri çalacak diye anlaşamam ışlar sonra da öpüşüp yine barışmışlar kurallarının arkasından donanmanın bir yolunu denemişler yakalamışlar işin özeti başı dertte hala ondan önce şey atmadım Samsung mobil cihazlar için bir tane merkezinde yongası duyurdu Çok hızlı çok büyük telefonlarda 1 terabayt Devri Buse bu sene çıkar bence 512gb görmüştük şey çıkacak son onun entepe versiyonunu 1 terabayt olacak deniyor son

mu Evet şimdi en son 20 gün sonra çıkıyor bu Yonga Daha bugün şey olduysa o bu duyurusu yapılmıştır şu anda var hatta Türkiye'de var dün seyret Turkcell'de Vodafone'da operatörlerde şu anda var o yüzden o orada bilmiyorum Hani olabilirse Bir de Sonuçta bu sene 1 terabayt depolamalı telefon çıkacak kesin Vay benim Başım Dertte şimdi diye zaten Yapılan suçlamalar bu adamlar teknoloji çalıyordu Amerikalı O yüzden de satılık 1.16 yapılardan dağıtmaya çalışıyorlar Bir tane abi şey Team mobil robot yapmış zamanında bu robot şey sağlamlık testi yapıyor böyle insan gibi basıyor insanın takip ediyoruz ama onun basıncını uyguluyor test ediyor ve estetiği mobil bir gün Huawei nin telefonları satacak daha Bir de diyor Oraya da şey o robot onların i dinle giriliyor Kimseye laf sokmalar onun olduğu yer bir şey