kızın da o makinenin olabilecek 11 günden yararlanabilmek için nerede zıplayacak sın nerede merdivenden ineceksin nereden hareketi yapacaksın her şeyi baştan belirlenmişti sadece tek bir tren gibi böyle bir ayda gidiyormuş gibi hissediyorsunuz Beni gerçekten çok sıktı ve baştan beri söylüyorum çoklu karakter dövüşlerine zaten çok karakter diye bir şey yok yalan var orada en fazla 45 karakteri aynı anda şey yapıyorsunuz bir arada öldürüyorsunuz Onda da şey sıkıntısı var dövüş o kadar keyifsiz akla takla takla takla atma hareketleri yaparken sıkılıyor sunuz şifresi yaşamıyorsunuz Çünkü bakış açınız Resident Evil gibi Aslında silahlı oyunlar için daha uygun bana neyin son serisi oyunlardan çok özlemişler aynı onun gibi sürekli takla atıyorsun Balta Balta atma oyunu veya balık yatarak karakter öldürüyorum şunu bana zaten oraya geçiyor diye bir arkadaş var bir arkadaşımı adamsın O da Amerikalı gazeteci İşini iyi yapan bu işte çok yıllarını vermiş çok sağlam gerçekler yani

kaynağına sahip olan birisi de onun yazdığı bir haber var mı Senin okul sitesi var dedi ki son 75 geliştirmek iplerini iş ortakları yollamaya başladı diyen PlayStation 5 te Muhtemelen öyle canım Hadi 2019'da çıkar gibi bu az 65 inch 4K televizyon da PlayStation 3lü oynuyorum PlayStation 4 Pro ile değil Ona rağmen grafikler mükemmel hiç 4K ihtiyacınız yok ama PlayStation 4 özel olduğunu düşün düşmeleri var duyurusu yapıldı xz2 Premium Sony telefonların telefonu özelleştirilmiş işte dediğim gibi tarafında bunları sana verebilirim diyor ekran kartı bunları sana verebilirim diyor hani hangisini istiyorsan ortada bir yerde getirmiş senin sözün geliştiriliyor ve Nikos bileyim Sony değişikliği yapan ekipler tavana 114 Farklıyız oraya gittiler ki arada bir bilgisini Mutlu Olmak İster'de Aşık olmasın diye o tarafta bütçe ve yol haritası olsun da farklı kadar verilebiliyor Mesut Bey konuklu canlı yine devam edecek misiniz Demiş Burak Evet edeceğim yalnız orada şöyle bir sıkıntı var Bu sıra çok fazla yurt

dışına gittim geldim Aynı zamanda bir ara vermem gerektiğini hissediyorum bu tarafta yine gideceğiz Belki biraz formatlı birazcık daha değişik yapabilir Ben mesela bir konu kamerası istiyorum Adı konukların kamerası olmayacak konutlar konuşurken birazcık konuştukları kaçabiliyor kamera lazım son ile şey bekliyoruz onlardan bir teklif Bekliyoruz 4 tane HDR 4K kamera almak istiyoruz 4 tane 4K HDR kamera olacak Eğer bunları başarırsak hem size ilk HDP'li içerik inşallah günü iki ekranlı bir yerde cam gibi pırıl pırıl 3 kameralı canlı izleyebilir mi diye dava açacağım bu program adını verdiği bir uygulamasın konu emniyet Ticaret'in büyüyebilmesi adına kendince kanalları olabiliyor Bu diyor ki ya da emesay en yeni herkesin önce almak istiyorsan da benim reklam tanıtım destek ondan istifade etmek istiyorsan sadece ikos tekrar kontrol etmeli Burada 30 gibi firmaların kendi tercihleri büyük oranda o yönde ama bundan istifade etmek istiyorsan rakip firmanın ürünü kullanmam

gerekiyor diyor işte bunlardan dolayı Muhtemelen gigabyte 36 markalarla AMD ekran kartı Partner programında şöyle bir şeyler var arkadaşlar şimdi Reklamlar bütçelerinde ne kadar geliştirmeye kadar destek veriyor maddi destekle veriyor maddi destekten zorlanacaksan bana o zamanki oluştur diyor hasta adamlara şey demiyor Yani Ahmediye Ahmediye şöyle yaptım diyor ki siz nasılsınız Twitter Sempozyum gerçekleşti kişisel verileri koruma Kurumu bunu düzenleyen daha önce Ankara'da yapılmış ya daha Dost Pardon İstanbul'da Avrupa Yakası'nda yapılmış bu sefer Anadolu Yakası'nda gerçekleşti bize de yakın bir yerde gerçekleşti gittik Ataşehir'de katıldık Başkan Profesör Doktor Faruk bilir Kendisi ile tanıştık sohbet ettik bu konularda Bilgi güvenliği falan konuda da bir yenilik daha herkes öğreniyor devlet de öğreniyor kullanıcılar vatandaşlarda öğreniyor uygulamalar geliştiriyorlar bazı Hani yaptıkları aldıkları kararları yaptıkları uygulamaları anlattılar mantıklı şeyler

güzel şeyler ama tabii böyle bir şey ki bu gemi 1000 yerinden su kaçırıyor Hani 3D ordu yamanmış ama daha da var Çok uzun sürecek bir şey bu ve insanların bir iş kazanması lazım şimdi mesela diyorlar ki hastanede diyorlar işte kaydol Kırtasiye işlerini yaparken hasta olarak sen diyorlar gişede derdini anlatıyorsun Hani kaydını yaptıracağım falan arkandaki diyor Hem senin hastalığında şey duyuyor hem diyor şeyi duyuyor telefonunu bilmem ne falan her şeyini öğreniyor böyle olmasın dedi Şimdi havaalanında falan pasaport beklemez Adam 1 metre geride bekler işte öyle bir şeyler de sahne düzenlemeye çalıştık yok mantıklı şeyler yine hastanede orada böyle 42 inç ekran var orada Senin koskocaman Adım yazıyor işte bilmem ne Levent Pekcan Deli falan Hani bazı adam şimdi burnun