ama Google çok fazla yatırım yapıyor ve Birazcıkta yazılım tarafında fark atmış durumdalar O esas Kargo yaratıyorsun ki dalga geçiyorlardı ya biz kameralı hallediyoruz de şimdi birazcık olacaktı da yemiş oldular 4 ve Yani bu sektörde bunu yapmamak lazım yani Bir Başkasında olup sende olmayan teknoloji varsa onu kötülemek gibi bir şey vardı ya benimki daha iyi demek Çünkü sonra sen de aynısını yapıyorsun işte bu da aynı şey Pixel 4D çift kameraya geçti Google Ama diyor ki biz diyor Zoom'un daha avantajlı olduğunu

düşünüyoruz O yüzden Zoom seçeneğini kullandık geniş açı yapmadık dedi diyor gel benim kendi kullanımda da öyle ben enişten ziyade uzun kullanıyorum ama hani burada da böyle bu abinin ruhumu gibi bir ya da bulunduğumuz tarzında bizim yok ondan söyledi ki gözüküyor çok abartı bir şey yok ve hatta birazcık sönük kalmış gibi gözüküyor bence şu anda Çünkü görünen o ki ben Tabii test etmedim iPhone 11 in özellikle 11 pro'nun fotoğraf ve video meselesini çözdüğü ve hani şu an en tepede olduğu gözüküyor

özellikle yazılımla birlikte kamera geçişlerin güzel olması ile birlikte onay rakip olarak Pixel 4 bekleniyordu ama görünen o ki Pixel 4 ya rekabet edebiliyorum Hani onun bir ötesine geçmiş bir özelliğe sahip değil Pixel 4'ün Tabii donanımı falan çok iyi tabii ki kötü olacak hali yok ne fark var 90 ekran koymuşlar bize müşteri laptop bilgisayarlarda olduğu gibi o tarz ile Bora ne kadar hızlanırsa telefonun hızlandığını zannediyorsunuz beni akış Çünkü gözünüze daha hızlı gelip gözüküyor O yüzden kim seni şikayet