bir özellik hayatınızı değiştirecek bir şey değil Onun dışında bu şey bu gelmiş artık Hani bugün biraz ağrı var sizi satmayacak bununla ilgili uygulama geliştirilmesi gerekiyor teknolojiyi koymuşlar o şu an pek uygulaması yok biziz haftadır zaman mesela bu telefonun açılması kapanması da ona bağlanacak o zaman şeyi değeriniz yok yani işte gözleme açacağız parmak izi ile başlayacağız değerli de ortadan kalkacak ve bununla ilgili herhalde oyunlarda başta olmak üzere bir sürü şey yapılabilir yani aklıma geliyor

3 kullanıcısı böyle eliyle şimdi kullanarak ekranda bir şeyler yaptırabiliriz çocukları atar tutar ilginç bir şey ama böyle devrimsel çok böyle Ortalığı ayağa kaldıracak bir şey ben bu telefonlarda göremedim bitkisel ve 4 şeklinde ikizlerin pili büyük 3700 miliamper bir tek şeyi seviyorum işte Google onu yapmıyor diye ona ekstradan donanım koymuyor telefon büyüdüyse ekranı büyür işte çözünürlük değişir Burada da öyle olmuş 6.3 ince çıkıyor batiodin 3040 e1442 serin çözünürlüğü dördünde 2280 e1080 ne oluyor büyüyor

2008 miliamper 3700a çıkıyor işte bu kadar ama altyapısı kamera altyapısı işlenmesi aynı böyle olsa her telefonda Ben böyle olsun isterim yani bilmiyorum Ben buraları zaten gelmez de birileri alır da getirirse belki inceleriz ama şu anda birazcık gölgelenmiş durumda Yani daha rahat rahat bir nefes almışlardır Bu pek onlardaki gibi değil oppo Reno 12 ve redmi Note 8 Aslanları verdi oppo Reno 2.el Levent abi gitti Londra'daki laf bana o yüzden burada yok zaten şu an redmi Note 8'de Umut takip et de bunları