incelemeleri yapılacak Samsung S onlar da parmak izi sorunu bu hafta çok konuşuldu şöyleki ucuz ve ekran kaplaması kullandığınız zaman aldık da biliyormuş parmak izi Samsun'da diyor ki Evet böyle bir sorun var ucuz ekran koruyucu kullanmayın da böyle böyle bir şey yok bunun düzelmesi lazım Samsung diyor ki ben bunu yazılım güncellemesi ile düzelteceğim bekleyeceğiz yani Samsung'un yazılımının güncellemesi ile çözülebilecek sonuçlar Tamam ama yoksa hakikaten ya şöyle bir şey var tabii ki kendinizi

dandik koruyucu kullanmazsanız herhalde bu kadar pahalı telefon özellikli Ama şöyle bir şey var Başkası aldatmak için kullanabilir O yüzden tehlikeli bir güvenlik açılır bunun düzeltilmesi lazım niye zaten böyle şeyler baştan oluyor da yeterince testi demiyor ayrı bir konu Ama bu hafta ben Benim gördüğüm yani çok fazla parmak izi ile ilgili Android tarafında şeyler gördük yani bizim nerede var Türk kullanıcıların yaşadığı sorunlar var parmak izinin sahibinin dışında etkenlerle açılması yani buradaki temel güvenlik şu iPhone'da

dairede Biz onlarla da ilgili Biz geçmişte güvenlik şeyleri sıkıntıları yaşamıştık haberleri aktarmış tık cep telefonunda çok kritik veri saklıyoruz zin çalındığında başımızı derde sokacak verileri cep telefonundan tutmamalı da fayda var ya Bütün bunlar onu gösteriyor yüz taramasından tutun işte parmak izi taramasında bir gün İşte biz yazılımın bag açık yani sistem mükemmel olabilir ama hata var Yazın da işte aldatıldı veriyor O yüzden cep telefonlarınızda depolama alanları da genişledi şimdi gereğinden fazla