kolay erişilemeyecek şekilde saklayın bulup da çözüm değil Çünkü şöyle bir durum var bu telefonda ele geçirildiğinde Her şeyiniz login yani adam sadece kilidi açtığında zaten instagramında Facebook'unu da hatta varsa belki de Bulut depolama imza giriyor O yüzden telefonla Alakasız bir yerde önemli verilerinizi saklayın telefonda bir yer döneminin bittiği konuşuluyor bir yandan da Google ufak ufak zaten de yedireyim özelliğine budamış Biz çok Kullanmadığımız için çok haberimiz olmuyor da ama şu anda

görünen o ki bu telefonun takılarak kullanıldığı 1 yer başlıklarının sonu gelmiş durumda Kargo Ordu vardır diyorsunuz Google'da olay geliştirilecek Dolayısıyla Google'da işletim sisteminden değdirir mi açınca atınca geriye pek bir şey kalmayacak deniyor ki insanlar bu gözlük olayını Tamam zaten gözlükten çok şeker çeyizden telefonu Oraya sabitlemenin pek hoşlarına gitmediğini söylemişler yani gören öyle gözüküyor Bunun tabi Şöyle bir tarafı var telefonu Oraya bırakıyorsun telefon telefon çalacak ben onu

elinde istiyorum ya da işte bir şeyler yapacağım edeceğim Ama orada hapis kalıyor Ya da orada uygulama çalıştırıyorum en düşük boyutlu uygulama çalıştırıyorum yemek deli gibi bitiriyor ne oluyor insanlar Tabii ki bunu birkaç kere oynayıp bırakıyorlar onun sonucu olarak da bu şaşırtıcı değil Esas bizim düşündüğümüz bilgisayara bağlanan ve yarın olacak aslında telefon ve bilgisayar yerinden daha iyiydi Hiç olmazsa orada Kafamızda bir kablo kablo yoktu öyle çalışıyordum düzgün de çalışıyordu ama şimdi bu gidince viral eşi