da benim gördüğüm kadarıyla kimsede tek bir heves yok Çünkü kurulmaları hala birazcık meşakkatli hala çok fazla biz buna itecek içerik yok ve tarafında sistem gereksinimleri hala çok yüksek konsol tarafında PlayStation'da var hemen orada da gerekleri kızdığı için pek hoşumuza gitmemişti bizde de varmış kullanmıyoruz bir yer bakalım nasıl gidecek ben de merak ediyorum Test edilecek mi yoksa devam edecek interden diye açıklama var sunucu tarafında Biz 2021'de diğer 5 ve 50 geçeceğiz diyorlar videosu zahmet

o tarafta 1840 a intihardan önce geçerek bir hamle yapmıştı internete diyor ki sunucu tarafında tekrar söylüyorum 18 50 ve 75 olacak Hatta 88 kanal bellek gibi böyle çok yüksek özellikler Saygılar 2021 den itibaren ona tabii uygun işlemcilerle ve soket yapısı ile geleceklermiş bakalım Yahu grupları siliniyor kapanacak Dolayısıyla şimdi zaten Ayın 28'inde itibaren bir şey atamıyor Aralık'ın 14'ü ne kadar da Bir şeylerimiz varsa Damla dedin var olan gruplarda silinecek demiş yahu benim gördüğüm Grup işleri

Facebook üzerinden yürüyor hatta benden kendi Facebook Kullanıma bakıyor grupta ya Yani Grup Üye oldum gruplar için hiçbir şey yazmadığımı farkettim yazanları da çok okumuyorum zaten önüme düşenleri Facebook benim hayatımdan kendi kendine çıkmış o yüzden gruplar olmasa ben hakikaten Facebook'ta kullanmayacağım Grup dediğim şey şu Yani sen ikinci el grupları ben oraya bakıyorum bir grubum var oraya bakıyorum işte yine alın satın alınan şeyi bile organize olmak insanlarla çeşitli organizasyonlar için