bir şey ya biz oyun oyun konusunda oyunculuk konusunda Tabii o kadar geri kaldık dünya O kadar değişti ki Biz anlamıyoruz olan bir tane Çünkü benim hala oyundan Anladım Commodore 64 çalıştırıyorsun oynuyorsun işte elinde joystiğini oynasın sonra kapattı Seda evdekiler kızıyorlar da bir kapatıyorlar tapıyorsun gidiyorsun Şimdi öyle bir şey değil ki işte yıldızları var şey metroda falan posterleri var benim için ifade etmiyor bakıyorum kimboo kimboo ama o adam Yıldız bizden daha çok biliniyor tanınıyor kazanıyor mu bilmiyorum da benim Pek aklıma ya o çok Hala tam yatmıyor ayrı bir dünya uçtu Tabii ki artık oynadığında değil bir de oynadığını seyret duruyorsun ha ben başka bir dizide Anlayacağın hiçbir zaman Bizden geçti öyle Xbox tabii bağlı olmasa normal oynuyorsun ama internete bağlıysa konsolda çalışıp internete bağlandığında kararıp kalıyor Çünkü orada bir internete bağlanıp bir şeyler alıyor ana ekranınız düzenlemek için falan orada neyi bozduysa marka sor

kararıp kalıyor interneti kesebilir Sen kurtarıyorsun cihaz Ölmüş falan değil ama hani Kötü bir durum belki son Twitter'dan falan duyurdu hani biz böyle bir sorun var Halledeceğiz diye bir iki üç saat içinde de hallettiler ama o 200 saatte Tabii korktum sürü insan Çünkü herkesin değil ama bazı kişilerin başına gelmiş böyle bir aksaklık yaşandı diyorsun Çok yakın bir zamanda metro egzoz çıkıyor Onun da çıkışı birazcık olay oldu çünkü istediğim they do in bir anda oradan gitti ve beyin mağazasında kondu hatta biraz da ucuza koydun Çünkü komisyon oranları daha hesaplı ymış dediğime göre man Şimdi şöyle bir durum var Bunu biz Bence şey diyeceğim haber Hatırlarmısın 89 tl ye çıkmıştır siparişten bu Evet sizin de şöyle bir durum var Yani iyi bir fazla 7 fiyatı 3 bu ön siparişleri istediğimde önce İyi fiyata çıkıyor sonra bir anda çarpa ikiye 200 Argon 400 lira oluyor 89/13 sektörün uygulamasız uygulaması haline geldi konsolda da öyle de var seni bu ön sipariş zorluyorlar bu

şantaj gibi bir şey oldu açık açık söylüyor çıktığın zaman pahalandı önceden oyun çıkmadan al yorumlarını falan okumadan attım önceden Al ucuza haydutluk ya Ben Böyle görüyorum yani öyle bir şey de böyle almayı düşünmüyorum Tamam zaten Sen almadın için şansım var Allah'tan hani tam hatırlamıyorum da yine de oyun iyi çıktı mı sen yapmadın ciddi zarardasın oyun alamıyorsun belki İşte bu 89 liradan bu oyunda fırlayıp gitti sonra aşamasından Sonra bayağı zaman almıştır o 89 lira olduğu zaman alan lastiğinden aldılar Şimdi gitti Ama aktarılacaktır söylediğimde çalışacak mış onların önce alanlar ve daha da karışık çözümler daha da karıştı insana bu sitede bir belli sürelerde 2020'ye kadar kalacak sonra tekrar yine satışa gereken bir oyun oynayacağım be 2020 yılına kadar öyle sonra burada bir Neyse sonra Orijin ile anlaştım Şimdi de oradayım ben bunun oyunun peşinden takip vereceğim haklılığı platformları bulmaya çalışacağım ben kullanıcıyım kardeşim parasını

vereyim Ver parayı al parayı ver uyudu mu para çokomel ilişkisi Cem Yılmaz'ın Defol git ya Bu ne ya Tamam işte Ben bununla uğraşamam ben istiyorum o zaman bu firmalar artık bir büyük çocukluktan çıkıp büyük adam gibi davranmaya başla Sarar Keşke net ya da şunu söyleyeyim oynamam olur biter Çünkü oyun benim için bir keyif bir hobi bir dinlenme süreci Ben oyun bu süreçte asla kahır kabul etmiyorum Ne oyunu satın alma edinme çalıştırma boyutunda ne oyunun kendi içinde Ben mesela şu hükmedin yeni gitmene bakmadım bile Çünkü şey o kadar karışık ki Ne alıyorum Ben kardeşim parayı vereceğim Neyi alacağım belli değil bilmem ne yok episode tutuyorsun bilmem ne diyorsun bir şey bedava bir şey parayla Tamam Hani baktım baktım baktım bir şey çözülmüyor derdi Bırak bu arada yanlış anlaşılır diye niyet edeyim yeni hit benim iyi ki de ikincisi var ya yani Tabii cam oynayacağım Ben bunu çözmek de uğraşamam Ne oldu o Hitman benim hiç hayatıma girmedi

burada incelemesini çektik sen bakmışsın ya da evet macit macit değildir Ben daha önceki Hitman oyunlarını sevmeme rağmen O benim gündemle bile girmedi oldu Sonuçta sisteminden normal oyun gibi çıktı şimdi ben Türkiye'de yayınlanmayan internetten çekip izleyecek Sem bitince izliyorum Çünkü her hafta onu takip etmek aramak bulmak bana bir eziyet gibi geliyor oyunda da öyle hani bütün hepsi de veriyorlar ki bu kadar ok Platformu Bilmem nesiydi bu artık Dönüşte bu sektörde yine oyuncular her şeye H dedikleri için bu noktaya gelindi ya Niye ben çıkmamış bir şey yap ara Benimki ya bu sınırlı falan bir şey değil hani bazı şeyler sınırlı olur 50 tane üretilecektir tamam kapmaya çalışırsın ve bunun da bedelini ödetir ler sana oyun dediği şey var işte hani herkes indirdim dediğin sürece indiriyorsun niye önceden parasını vereyim