yapmayacak mış Vodafone Şimdi orada şöyle bir durum var 33 Onda 4 kere falan yok 3G de yok bildiğim kadarıyla bunu şimdi Tabii ki operatörler istiyorlar ki insan insanlar telefondan internete bağlansın bir sürü şey yapsın hep telefondan yapsın yapacakları işi arada trafik kullansınlar etsinler böyle bir durumda Tabii Vodafone'un çıkıp da 33 oldu da ben satacağım demesi garip olurdu zaten dünyada da zaten operatörlerin çok Hazret telefondan biliniyordu Vodafone'da Hani hiçbir 33 onu satmayı düşünüyor Türkiye'ye gelecek dediler bunu da böyle 3 ay falan yok Bunu isteyen Vodafone'da zaten ben bu gibi bakıyor gibi ben de bu bugün gördüm onu 550 lira olarak koymuşlar ve şey diyor Nokia Türkiye garantili diyor hani Demek ki inşallah çok büyük böyle işte dokunmatik ekranı olmayan tuşlu ise genelde babaannelere anneannelere alınan telefonlar da var 450-460 En yakın zamanda öyle bir şey aldım bir yakınım için Ebu 33 onların üzerine pek bir şey getirmiyor açıkçası o

telefonların tuşları yakın olduğu birbirine yes no belli bir makine bu çünkü bu yani Yeni dönemde okuyanın Yeni not yanı yaptığı en başarılı iş telefonu öyle değil böyle bir şey atıyorum konuşturmak anlamında şimdi bizi dinleyenler Deniz yerlerden de çok merak eden vardır görsünler baksınlar markete bakıp yerine koyacaklar hemen satın aldığı hiç düşünmeyecekler Hani Kimisi diyor ki abi işe bana diyor öyle telefon lazım sadece işte SMS gelecek SMS yazılacak Tamam da var öyle de hatta daha ucuz telefonlar yani beklemeye falan gerek yok Hatta en güzel çare bir tek amaç Oysa ikinci el bir şey al hadi onu söyleyenlerin şeyler de oluyor Bir hafta gitsin bakalım hani bunun pili konusunda Benim pek bir fikrim yok Deneme falan var Bunlar hep düşmanı teknolojiler Hani bu 33 olun Kendinizi kadar olmayacaktır bunun planını Herkesin yanında internetim internete giremeyeceğim için hani ne yapacaksın şimdi bunda Bildiğim kadarıyla WhatsApp bu Platformu desteklemiyor ev

WhatsApp'ta yok yani internet yok diyeceksin acaba şey var mı soğuk var mı taksiciler Çünkü sana bir şey kafan meşgul bir şey çıkıyor Sen geçsin diye o mesaj tamam mı basıyorsun Aslında tamam iyi olmuş oluyor ve bunlar da operatörün bilgisi ile olacak bizim avlıyor değil Opera ayak oyunları birçok kişinin bir yere web sayfalarında da Mesela şöyle bir tuzak vardır Öyle bir kutu çıkar evet hayır falan basarsın evet ama zaten hayırda basarsın başına bir işler gelir Çünkü o kutu Aslında eşi Temel'le çıkartılmış bir kutudur ve o düğmenin üzerinde yazan şey ile yaptığı iş iki ayrı şeydir oraya Evet diğerine Selamünaleyküm de yazabilirsin yani istediğim Yazarsın o onu arkasında Onun bir düğün Bu canlı yine Ne konuşuyoruz ilk olarak bu konseptten bahsedelim ilk kez izleyenler için ilk konu başlığınız oluyor konu başlığını konuşuruz tabii ki sizlerden gelen yorumları aktarıyoruz bu Konu başlığı ilgili Daha sonrasında ise vaktimiz kalıyor ve sizden gelen gelen soruları cevaplıyor silah konu

başlığını daire olmasına gerek yok konum açtığımız Apple kendi işlenmesine geçiyorum biliyorsunuz böyle bir dedikodu çekti 2020 yılında yapıp kendi işlemcinin kullanacak özellikle MacBook seviyesini diye ve burada olduğunu bilmiyoruz ama ilk olarak mektuplarda geçeceklerini bekliyoruz ve bu haber çıkar çıkmaz ithal istedim yüzü 9A yakın yani kaybına uğradıkları İntel Hatta son yılların en büyük değer kaybını 2 yıldır bu kadar yaşamak Bursa bugün yarın düşer bir başka gelişmeli diyebilir ama Apple tarafındaki ntel işlemci müşterisi değil bugün adetlerine satmıyor ve ortalama satış fiyatları yüksek yüksek olan şu an bir tanesi önümüzde ama Apple'ın marka algısı ve bir üreticinin kendi işleminde geçme ihtimalini doğması diğerlerinde orta-uzun vadede böyle bir şey yapma ihtimalini gündeme getirdiği için ilk deli olan rüzgara Bu arada şunun altını çizelim arkadaşlar bugün üreticileri içimino çalıştırılabilecekleri dizüstü bilgisayarlarda tek alternatif intelli Tabii ki de var ama

bir alternatif 186 Dragon senetlerim 18 35 işlemciler üstünde Windows 10da çalıştığını gördük senle ne fırsatı Birkaç tanesini deneme şansımız oldu oradaki sorun şu katmanı var Dolayısıyla o ister istemez bazı performans patlayacak Emine türü nedir iyi çalıştı Hem güzel çalışma uygulamanın olduğumuzu hem de kullanılan işlemci henüz aradaki kayıtları düştü dikkate aldığımızda İntel i7 AMD nin orta performans kafa kafa getirecekti islamcıoğlu gerçek şeyleri tekrar yazılmamış arada ilk 86 tabanlı kör var x86 komutlarını yani İntel i7 işlemcili masaüstü İşlemci de gördüğümüz Komutları sineklere kolun Anlayacağın şekile getiriyorsun cep telefonu işlemcisinin bu katmandaki dönüşümde her ne kadar Microsoft çok gerçek zamanlı oluyor inanılmaz düşük bir kayıt var dese de olabilir tabii ki ama photoshop'un çalıştığını gördü