Kriter bu döngü başına komut işleme kabiliyeti ve Apple'ın işlemci tasarımda dedi ehliyetin ile devam edilmelidir kadardır performans olan karşılaşması ayrı bir konu ama Apple bugün iste yeter ki istesin diyor insan kaynağı var finansal kaynağı var zaten tek çekirdek başarımı çok çekirdekli farklı paketleri altında su mu ya da müsait bir metotları var İsterse diyor bu 2020 olur erken olursa olur epo geçebilir diyor bu arada şunu söyleyelim mesela yapılan geçişinde farklılık görebileceğiz Apple kendi işletim sistemine sahip olunamaz üreten bir firma olduğu için işletim sistemi bu işlemci için Baştan Yazılmış olacak herhalde bir emülatör çalışmayacak şimdi ilk başta şu var tabii ki siz bir işletim sistemi ortaya çıkardığınız emülatörsüz çalışıyor farklı mimari de var diğer yazılımlarında üç Parti yazılımlarını bunu ima diye göre Tekrar baştan yazımları lazım ki bu mu Yani aslında yeteneklerinden sonuna kadar faydalana birisine bir oyun konsolu gibi düşünün oyun konsolunun düzgün

çalışması için o konsolu özel uygulamalar gerekiyor aynı o şekilde bilgisayar olacak Fakat işletim sistemi dediğin gibi üretici yapılan olacak Burada güzel nokta şu şimdi Apple'ın sunduğu pakette baktığımızda Aslında son kullanıcıya video editöründen ofis uygulamalarına kadar sunum hazırlayacağız yazı yazacağım müzik eşliğinde uygulamalara kadar görebilecek uygulamalara sahip müzik konusunda dediğiniz video Konferansı'nda sona kadar her şeye sahip zaten bu komple paketi verdiğinizde bir kullanıcı için fazla çıkacaktır çıkacaktır mı işlemcinin içinde ygulamalarım destek verdiğini hızlı bir şekilde görebiliriz Dünyası böyle olmuyor ya bugün Premier in düzgün bir şekilde büyük kullanması 9 versiyonunun falan kadar bekledi Ya evet problemi var Ondan öncesinde ciddi çok verimli kullandığını görmüyorduk video isterken ama Apple uygulamalara baktığımızda öyle değil telefonun içindeki her şeyi bütün kaynakları olabildiğince verimli bir şekilde kullanılan videoyu nasıl başladın

çok kolay komut mp235 üzerinde mikroskopla işbirliği ile Windows 10'un ve Photoshop çalışacağım bahsettik bunlar zaten sonucunda Microsoft Apple qualcomm Apple AMD İntel firmalar oyunu sonrası hedefleyen çalışma bugün neden bahsediyoruz olarak çıkıyor ama çalışmaları 5 yıl önce başlıyor Microsoft oradaki tehdit etmiş olacak ki zaten bu konuda bir adım atıyor şöyle bir durum var aslında bakıldığı zaman şimdi Apple tarafındaki beklenti ile ilgili olarak şunu söylemek lazım Yusuf sonucunda kendi ekosistemine sert bir firma olduğu için performans konusunda optimizasyonları diğerlerinden daha yapma kabiliyeti ve bir kutu genç duruyorsun harici ekran kartı yapacaksın başka birini yazılım başka taraftan sürücü başka taraftan donunu başka taraftan geldiği zaman bazı sorunlar ortaya çıkabilir Ama şimdi bu bir dizüstü bilgisayar içerisinde AMD ekran kartı var Normal düşürücü kurabiliyor o sözü üreticiye gidiyor üretici ufak değişikliklerle koyuyor gitmiş Apple da öyle

değil Sen sadece bana bırak gerisini ben yapacağım diyor Ödemiş mesela Çağrı 2020 bekleniyor el atması hakkında detaylı bilgi yok sanırım demiş Evet şu anda sadece bir dedikodu var ama nasıl bir cins emmi diye ve olduğunu bilmiyoruz onu kısmında ya AMD ekran kartını başındaki adamı alacak diye bir adam var AMD ekran kartı pazarlamasına sorumluydu durum söz konusu olabilir interneti geçtiğimiz zamanlarda yeni bir pozisyon açılıyor için konuşuyorduk şimdi yabancı şirketlerin genel müdür müdür kran kartı yapmasını istiyoruz Tabii İntel ekran kartı tarafındaki Öncelikle onu Yapay Zeka artırılmış gerçeklik fayda sağlamak ama onu yaptıktan sonra Onun bir daha değil mesela bir arkadaşımız demiş ki bu motoru işlemci kullanımı bıraktı Annem çay yeni işlemciler kullanıyorduk oldu kalkıpta şey yapmadılar keyiflerine Söz konusu olduğunda özellikle insansı kaybedersin ama Premium Şimdi ben çok uzun süre kullandım aynı kullanıyorum masamda bir videosu gelecek

Gelecek hafta sizlerle olacak Her da kullanıyor Bu makineyi kullanmaya başladığınızda Gerçekten tek bir kelime ilk söylediğiniz kelimesi oluyor sonsuz hayat Merhaba yani gerçekten yani diyeceksiniz ki Amma abartıyorsun Windows sorun mu oluyor şu mi oluyor falan filan Premier kullanıyorsun nasıl bir deneyim vücut yapmak istersen atmak isterseniz dönüştürücüleri paranı alabilirsin 3par çözümler de var Apple almak isterseniz kesenin ağzını açmak zorundasın Ama zaten onun için ne kadar bilmiyorum ama pahalı onu da söyleyeyim yani ulaşıyorlar arkadaşlar ucuz kaliteli bir şey alacaksanız ucuz olmuyor 68 kişi var Genelde 700 7707 değişikliği olur yani insanların iki ortaboy Altın Oran olursan işlemden biraz daha hızlı Bir işlemci AMD ekran kartı vardı ama çok profesyonel bu klavye tasarımı biraz sıkıntılı çok ses