performansı olsun söyleyeyim ağzınızda hiçbir şekilde ama demiyorsunuz tek ama dediğimiz nokta kart okuyucusu olmamız çok sıkıntı Bir de en azından bir tane tipa üyesi olsun 1 tane olsun olsun yani Ağladıkça koyduğunuzda aynı şifa olsun Ne yazık ki onlar yok şimdi yavaş yavaş diyen sorularınıza Geçelim mi Mix 2s ile ilgili bir soru vardı Elimizde yok Arkadaş elinize gelirsin iyi olmasın Tabii ki inceleriz Webtekno da mesela engellemişler onlar çoğu zaman bu telefonları önceden peynir edebiliyorlar Oradan şu anda videosunu izleyebilirsiniz YouTube olarak Ama ben tabii ki Erdi'nin bir Fikrini merak ediyorum telefon hakkında güzel Şu an incelemeleri yapayım Hemen bekliyorum ben çok hoşuma giden konu Tabii Türkiye mesajı vermeleri oldu lan zaten daha önce yaptığınız Mobile Taylor de sosyal medyada paylaştığı Hazirandan sonra eğer planları değişmeyecek s Şahin markasını Türkiye'de daha görünür halde olduğunu ve 1 farklı zaten telefonla iyi fiyat performans içerisinde

hakkında genel sigorta olarak dışarıdan baktığında mi Mix 2 gibi nedir 5 güncellemesi var çift kamera tarafında bir tek optimizasyonlar var yani şimdi itibariyle onu kullanmaya çalışmak gerekiyor Tamam çeviriyorsun döndürüyorsun kullanılmak Müsait ama ilk etapta kimi zaman insanların böyle şaşırdı bildiği bir deneyimi vaad ediyor Ben onu beğenmiştim kötü telefonu değil 2500 Eco banklarda bulunabiliyor tasarım olarak da performans orada Bence iyi bir cihaz sever Sonu gelirse de incelemek isteriz bir arkadaşımız Black şarkı nasıl bulduğunuzu demiş vallahi Elime alma şansım olmadı ama uzaktan baktığım kadarıyla beni orada Game pass çok heyecanlar bastı bana da çok isterim çünkü el konsolları eklenmiştir parmakların işaret parmakları kolay yerleştirdi merak ediyorum üretici listesinde ilk defa ilk 10'a girmeyi başarmış Muazzam Yükselişi var ne zaman alacaksınız dedim proje olmak için de yeni hedefimiz ekran kartı yenilemede geçirebilmek olmadığını söyledi biz hem

işlemci yapıyoruz ekran kartı yapıyoruz iki taraflıdır Niğdeli oynayabilecek yüksek performans ürünler geliştiriyoruz bunları Zaten AMD ekran kartı tasarımı daha karmaşık bir şey diyeceğim bir tarafında performans yarışına girmek daha zordur Çünkü ekran kartında cip Travel sistem ile çalışırlar ve bir taraftan yanlış yapsan bile bazı şeyleri değiştirerek onu doğruya çevirme imkanı da var mesela performansın 115 daha zevkli ama belli kapasitesini arttırıyor Sun yüksek çözünürlükte birden daha kahve içimi noktaya gelebilirsin tarzında bir takım dolayı verdikten sonra işlemci tarafında ama kimin yakalamışsın da yakalayamamış bizim sözümüz gerekiyordu O işi çözdük ve şimdi ekibinden bir grup öğrencinin tatlısıyla mavi jenerasyonu yapıyorlarmış orada ne katkı var dedim lazım dedi internet kıyaslandığı zaman da ondan metre Biz 12'de 14 nanometre yapmamıza rağmen zarbo itibariyle birim alana düşen verilmiş bize daha yüksek dolayısı ile bilsem tarafına zararları daha

küçük yapmak hem de güç yönetimi daha iyi gerçekleştirmek adına dedi raisin 2011 Grup benzin savaşmadan Da Vinci yapıyorsun gelişinde yönlendirmiş Vodafone'da sor gitmeyin diye bir şirket var Sonra bitmeli kendi ezik çiftliğini geliştir Madencilik ne gelir kazaları yorumları var da şu anki Eter yum söyle olacak arkadaşlar yani Eylül ayı gibi Hatta bu yılın sonlarına doğru tamamen kapanacak yani Manyak yapamayacaksınız ekran kartı değil ama Bitcoin klasik gibi yine eterya mantalitesi nikola'nın algoritmasını kullanılan para birimleri madencilikte devam edecek Bu yüzden Aslında her dediği gibi değişmeyen algoritmaya sahip olan bilimleri üretmeye devam edecektir orada önemli bir kısım var bir arkadaşımız demiş ki Mesut Çelik God of War bitirdiğimiz içkileri değiştirir 5 saate yakın bir oyun süreci bulaştı fikrin değişmedi Hatta açıkçası şunu söyleyeyim Ben 2.00 demiştim üzerinden 85 yıldır bu oyun konsolu satılmaz ama her PlayStation 4 oyuncusunun oynaması gereken bir

oyun olduğunu düşünüyorum diye o fikrinle değişmeye başladı sadece turist sevenler oynaması gereken boyun olarak değiştiriyorum oyunda bazı kısıtlamalar var mesela çok kısa geçeceğim burada oyunlarla ilgili olmayanlar sıkılmasın diye her gidişin bir oyun oynuyorsun karakteri God of War tanrıları öldürmüş bir şey Savaş karakteri savaşçı ve bir kayaya geliyorsun zıp zıplama yok Eğer zıplaya bilecek sebeok ayırttırma ne bileceksin daire tuşu çıkıyor Siz eve bastığınız zaman sadece o yazıp bisikletle tırmanıyor mesela God of War da bazı şeyler olurdu toplamanız gereken zamanları doğru yapmanız gereken anlar zıpla zıpla önce zıplarsan dışarı Deniz aşağı Bunda öyle bir şeye gerek yok Çünkü siz bakıyorsunuz sizin için zıplıyor böyle saçma bir şey var karar veriyor yani o kadar şimdi grafikler Muazzam duruyor sanatsal çalışma var